cech mbplast - okna Vysočina

LOGO - mbplast.cz, Moravské Budějovice
LOGO - Jan Cech, Moravské Budějovice
LOGO - mbplast.cz, Moravské Budějovice
lista

Doplňky
Žaluzie VysočinaProdej
stavební chemie a příslušenství

  • tmely
  • montážní pěny
  • lepidla
  • silikonové spreje
  • čističe PUR pěny

  • aplikační
    pistole
  • turbo šrouby


Skladem na prodejně v Mor. Budějovicích

Interiérové žaluzie

Žaluzie

K naším oknům montujeme různé druhy žaluzií od firmy Climax a Tozan.

Jednoduché ovládání zajišťuje kuličkový řetízek sloužící jak k naklápění lamel, tak i k jejich vytahování a spouštění. Barvu žaluzie lze vybrat v bohatém vzorníku na naší prodejně nebo přímo u vás doma.

Zabýváme se montáží i vertikálních látkových žaluzií.

Pro podrobnosti, možnosti objednání a zpracování cenové nabídky navštivte náš partnerský web ZaluzieVysocina.cz


Venkovní rolety

Venkovní roleta

Rolety zvyšují bezpečnost oken, zlepšují izolační a zvukové vlastnosti domu a také regulují prostup světla do vašeho domu. Plastová okna mohou být vybavena nadokenní roletou, která je montována jako součást okna a dohromady tvoří jeden celek. Variantně je možné místo ovládacího popruhu dodat ovládání klikou nebo elektromotorem. Výjimkou není ani dodávka centrálního ovládání elektromotorů, včetně dešťových nebo větrných čidel.

Dalším typem jsou rolety předokenní, které jsou vhodné pro dodatečnou montáž na stávající okno. Rolety jsou ovládány popruhem a nebo motoricky.

V podmínkách kraje Vysočina jsou venkovní rolety žádaným doplňkem.

Teploměr na plastová okna


Venkovní teploměry na plastová okna, ale i různě vybavené meteostanice, můžete zakoupit na našem partnerském eshopu. Nabídka je rozdělena do několika kategorií. Například: Nebo můžete vybírat z naší nabídky na prodejně v Mor. Budějovicích.

Sítě proti hmyzuSítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Montáž sítě proti hmyzu probíhá z interiéru pomocí otočných klipů a nevyžaduje jakékoliv vrtání či narušení okenního rámu.

Provádíme i montáže posuvných okenních a dveřních roletových sítí FANTOM. Fantom
sítě jsou kromě standardní bílé a hnědé barvy vyráběny i v dalších odstínech stupnice RAL. Pevný síťový materiál a kvalitní hliníkový rám jsou zárukou bezproblémového provozu i při častém používání.

Vnitřní parapety


Plastové vnitřní parapety, jsou díky speciální povrchové úpravě odolnější vůči poškrábání a ultrafialovému záření. Jeho konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu, pevnost, snadnou údržbu a stálost barvy a tvaru oproti parapetům dřevotřískovým. K dostání jsou v několika barevných provedení.

Vnější parapety


Vnější parapety od firmy Gutmann jsou dodávány v těchto odstínech: bílá, hnědá, stříbrná, střední bronz. Venkovní parapety dotváří celkový vzhled okna.Další informace získáte v naší kanceláři.

tel: 568423204| | plastová okna Mor. Budějovice, Vysočina - mbplast.cz, OknaVysocina.cz
Seo servis